o nas

 

Witamy na stronie Zakładów Wyrobów Metalowych "Nielipiński" z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Chmielnej 2. Jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem łańcuchów ogniwowych technicznych oraz gospodarskich, jak również znaczącym producentem łańcuchów górniczych, elementów złącznych, akcesoriów kolejowych, części do kolejek podwieszanych, wyrobów śrubowych, a także profili do płyt gipsowo-kartonowych.

Zakłady Wyrobów Metalowych "Nielipiński" istnieją od marca 1983 roku i posiadają status prawny osoby fizycznej. Od ponad trzech dekad sukcesywnie rozwijamy profil naszej działalności rozbudowując i unowocześniając nasze zakłady.

Do naszych głównych odbiorców należą kopalnie węgla kamiennego i miedzi, liczne hurtownie i sieci sklepów detalicznych.

Strategiczni dostawcy surowców to ArcelorMittal Poland w Sosnowcu oraz pozostali producenci wyrobów hutniczych z kraju i z zagranicy.

Naczelnym założeniem naszej polityki jest jak najlepsze spełnienie wymagań i oczekiwań klientów poprzez dostarczenie wyrobów i usług o takiej jakości aby zaspokoiły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W tym celu wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000.

Nasze usługi są każdorazowo dopasowywane do potrzeb klienta, dlatego szerszych informacji udzielamy na zapytania ofertowe. Zachęcając Państwa do współpracy z naszą firmą jesteśmy przekonani a wręcz i pewni, że będzie ona powodem obustronnej satysfakcji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerami: 71 3456739, 71 3458225, fax 71 3457555 lub na e-mail zwm@nielipinski.com.pl

Dlaczego my?

40 lat doświadczenia w produkcji

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą i doświadczoną załogą zdolną realizować zarówno standardowe zamówienia jak i podejmować nowe wyzwania.

Szeroka oferta i nowoczesny park maszynowy

Produkujemy szeroką gamę łańcuchów różnego przeznaczenia oraz szeroki asortyment elementów metalowych dla różnych branż.

Rzetelna firma i jakość potwierdzona normą ISO 9001:2015

W oparciu o nasze zdolności produkcyjne, atrakcyjną jakościowo i cenowo ofertę z powodzeniem spełniamy oczekiwania naszych klientów.